piątek, 28 marca 2014

Easter eggs

Jaja wielkanocne nie muszą być pstrokate i kolorowe. Odbiegając nieco od tradycji można potraktować je nieco inaczej. Dziś kilka pomysłów na pisanki minimalistyczne, dwukolorowe i nowoczesne.Co o nich sądzicie?

Do wykonania podobnych potrzebujemy barwników spożywczych i pisaków. Ciekawym pomysłem są jaja ombre, które można zrobić dmuchając na wybraną część jaja barwnikiem. Można też wykorzystać farbę do tablic i kredę pisząc zabawne hasło lub wiadomość- oczywiście takie pisanki nadają się jedynie do dekoracji :-)

Easter eggs don't have to be dappled and so colorful. Apart from tradition, we can make them in another way. Today, I will present a few ideas for minimalist, two-toned and modern Easter eggs. What do you think?

When making similar ones, we need food colorants and markers. A very interesting idea is ombre motive which can be made by blowing  the chosen food colorants on the part of an egg. We can also use a blackboard paint to write a funny note. The Easter eggs can be used only for decoration :-)


Image and video hosting by TinyPic

8 komentarzy:

 1. Bardzo faje pomysły na pisanki, swoją drogą to bardzo fajny blog, pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pisanki świetne, genialnie pasowałyby również do naszych koszyczków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Święta tuż, tuż czas zacząć przygotowania do wyczarowania pięknych pisanek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta już niedługo :) Ten wpis znowu zyskuje na aktualnośći :) Ja ciągle sprawdzam jakie mieszkanie z garażem wrocław ma do zaoferowania w nadziei, że to będą pierwsze święta we własnym domu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ano już niedługo święta wielkanocne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczne te jajca, ale żeby je przygotować to jednak trzeba sporo roboty włożyć...

  OdpowiedzUsuń
 7. Słuchajcie, a co sądzicie o takich dekoracjach do mieszkania jak fototapety? bardzo ciekawe wzory widziałam ostatnio w tym sklepie https://www.fototapety24.net/ i właśnie zastanawiam się nad zakupem do siebie takich tapet. Waszym zdaniem to dobre rozwiązanie?

  OdpowiedzUsuń